Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odszkodowania
#1
Mam problem z uzyskaniem odszkodowania. Jestem pewny, że wszystkie warunki spełniłem, aby otrzymać odszkodowanie. Co robić? Myślałem czy nie skorzystać z usług jakiegoś prawnika w Poznaniu. Ma to sens?
"Im więcej wiemy tym mniej umiemy"
Odpowiedz
#2
Nie napisałeś dokładnie o co biega, np. o jakie odszkodowanie chodzi i czym firma ubezpieczeniowa motywuje brak wypłaty odszkodowania. W każdym razie, prawnik Poznań powinien Ci pomóc w tej kwestii i radziłbym Ci właśnie skorzystać z usług jakiegoś rzetelnego adwokata, bo samemu raczej nic nie zdziałasz, skoro firma ubezpieczeniowa zaczyna robić problemy. Jestem pewny, że prawnik spowoduje, że uzyskasz odszkodowanie, ewentualnie zostaniesz poinstruowany dlaczego nie należy Ci się ono.
"Bez wiosła na czółno nie siadaj"
Odpowiedz
#3
A zna ktoś jakąś kancelarię prawniczą z okolic Śląska, która mogłaby się podjąć uzyskania odszkodowania?
"Młoda żona staremu karoca do nieba"
Odpowiedz
#4
Myślę, że każda szanująca się kancelaria prawna Katowice zajmuje się tego typu usługami. Uzyskiwanie roszczeń, w tym odszkodowań, to podstawa propozycji ofertowej większości kancelarii prawniczych. Wystarczy tylko dobrze poszukać. Wiem, że łatwo powiedzieć, a trudniej zrealizować. Dlatego też postanowiłem, że wyślę Ci na PW kilka uznanych na Śląsku kancelarii prawnych. Jest z czego wybierać i myślę, że bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Nie mniej jednak – powodzenia, na pewno się przyda
"Lepsza zwłoka bez szkody niż pośpiech ze stratą"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

ścianki biurowe

roznoszenie ulotek częstochowa