Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film o coachingu , wnioski i recenzje . Sugestie dla przedsiębiorców .
#1
Wczoraj wieczorem z koleżankami zrobiłyśmy sobie prawdziwie babski wieczór. Kupiłyśmy wino, chipsy, paluszki, zrobiłyśmy przepyszne kanapki. Każda przyniosła ze sobą jakiś film i razem oglądałyśmy filmy , zajadałyśmy się kanapkami i piłyśmy dobre wino rozmawiając o obejrzanych filmach. Jednym z nich był film o coachu , który poprzez swoje szkolenia odmieniał ludzkie losy. Poprawiał relacje interpersonalne w zespołach pracowniczych, oraz takie najprostsze relacje międzyludzkie . Ten coach potrafił bez większego trudu zmotywować nawet najbardziej beznadziejne przypadki, które moim zdaniem nie rokowały kompletnie na przyszłość. A co wy wiecie i myślicie o samej idei coachingu ?
Odpowiedz
#2
Ja sam zainteresowałem jakiś czas temu tematem coachingu. Szczególnie coaching biznesowy jest dla mnie ciekawy. Uważam go za szczególnie przydatny w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Coaching zespołowy przeznaczony jest dla zespołów pracowników, które chciałyby, aby ich efektywność w realizacji zamierzonych celów była znacznie większa.Coaching zespołowy jest procesem  wspierania zespołów  w  osiąganiu zamierzonych celów,  poprzez poprawę wzajemnego działania, komunikacji  oraz współpracy w obszarze realizacji zadań i relacji celów które określone są przez szefa zespołu. Coaching  zespołowy jest przeznaczony dla zespołów zarządczych, zespołów  sprzedażowych, zespołów projektowych oraz wszystkich kluczowych zespołów  w  organizacji, które chcą podnieść efektywność  swoich działań i skuteczniej osiągać  określone cele.
Odpowiedz
#3
Masz rację. Coaching niesie ze sobą wyłącznie same korzyści . Które są wprost niezliczone. Coaching poprawia komunikację i zrozumienie wzajemnych zależności oraz ról w zespole. Pozwala budować poczucie współodpowiedzialności za los firmy i efekty wspólnych działań. Myślę, że coaching pozwala na wzrost kreatywności poszczególnych osób w zespole w celu wspólnego kreowania sukcesu całego zespołu. Szkoda, że tak mało firm korzysta z profesjonalnych motywatorów i coachów którzy zmotywują pracowników do działania.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

ścianki biurowe

roznoszenie ulotek częstochowa