Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na czym polega kurs na żeglarza jachtowego ?
#1
Witam serdecznie.  Na czym polega i jak przebiega kurs na żeglarza jachtowego .  Mój bardzo dobry przyjaciel od lat marzy o zrobieniu kursu na żeglarza jachtowego. Namawia mnie abym i ja uczestniczyła w takim kursie i zrobiła sobie taki patent.  Ale ja nie mam zielonego pojęcia jak taki kurs wygląda ile kosztuje i co się z nim wiąże . Może ktoś z forumowiczów ma jakieś informacje na ten temat, nie chce wyjść przed przyjacielem na kretynkę wypytując go o te wszystkie sprawy.
Odpowiedz
#2
Ja mam informacje na temat takiego kursu prowadzonego w jednym z ośrodków na Mazurach. Mogę Ci je bardziej przybliżyć jeśli chcesz.
Odpowiedz
#3
Będę bardzo wdzięczna za podanie tych informacji, szalenie mi na tym zależy .
Odpowiedz
#4
Oferta rejsu szkoleniowego jest przeznaczona dla osób ceniących sobie komfort i wygodę w czasie żeglowania.Dwutygodniowy rejs wędrowny skierowany jest do osób powyżej 19 roku życia. Żeby wziąć udział w rejsie nie musisz posiadać żadnego doświadczenia. Wystarczy, że chce się poznać smak żeglarstwa.Dzięki temu, że szkolenie odbywa się w formie wędrownej masz szansę poznać żeglarstwo w różnych warunkach pogodowych, zwiedzisz różne akweny oraz porty. Intensywne szkolenie na patent Żeglarza Jachtowego to nie tylko gruntowne przygotowanie praktyczne i teoretyczne. Wyjątkową atmosferę i klimat mazurskich nocy można poznać zapływając do portów i przystani na trasie, która wiedzie przez cały Szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Jachty wyposażone są w kambuz, czyli elementy wyposażenia kuchennego (kuchenka, zlew, naczynia, sztućce, itp.), co pozwala na przygotowanie posiłków przez załogę na jachcie. Uczestnicy pierwszego dnia rejsu ustalają zasady żywienia oraz rozliczania wspólnej kasy jachtowej. Pełne teoretyczne i praktyczne szkolenie na stopień Żeglarza Jachtowego prowadzone jest przez Instruktorów PZŻ według naszego autorskiego programu opartego m.in. na wytycznych Polskiego Związku Żeglarskiego. Szkolenie teoretyczne odbywa się w trakcie rejsu w formie wykładów multimedialnych. Aby ułatwić kursantom i zmotywować ich do przyswojenia teorii, po każdym wykładzie przeprowadzony jest wewnętrzny test. Oczywiście najwięcej przyjemności sprawia szkolenie praktyczne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

ścianki biurowe

roznoszenie ulotek częstochowa