Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podział majątku - adwokat
#1
Moi Drodzy, mam pewien problem i pytanie zarazem. Jestem praktycznie w trakcie rozwodu z żoną. Wszystko na to wskazuje, że będzie chciała mnie puścić z torbami. Myślicie, że opłaca się wziąć adwokata, gdy w grę wchodzi podział majątku? Zna ktoś dobrego adwokata trudniącego się w tego typu sprawach?
"Im więcej wiemy tym mniej umiemy"
Odpowiedz
#2
Jeżeli obawiasz się, że możesz zostać z niczym albo prawie z niczym – weź koniecznie adwokata. Oczywiście wszystko zależy o jakie sumy chodzi, ale mniemam, że niemałe skoro szukasz pomocy. Polecam Ci zajrzeć na http://engelgardt.pl. To solidna kancelaria prawnicza. Na stronie mają wszystko jasno rozpisane, łatwo nawiązać z nimi kontakt. W każdym razie, powodzenia!
"Lepsza zwłoka bez szkody niż pośpiech ze stratą"
Odpowiedz
#3
Ja z kolei polecam Ci usługi kancelarii prawniczej Jacek Węgrzynowski. Więcej informacji na ich temat znajdziesz na http://www.wegrzynowski.pl. Ja ze swojej strony o nich mogę powiedzieć tyle, że to naprawdę solidni fachowcy i warto na nich postawić. Przede wszystkim mają wieloletnie doświadczenie w świadczeniu rożnego rodzaju usług prawniczych. Pomagają oczywiście przy rozwodach, podziałach majątku, ale także np. przy obsłudze przedsiębiorstw, w negocjacjach handlowych czy w sprawach karnych. Współpracując z Nimi, da się odczuć, że zależy im na klienci i że do każdej powierzonej sprawy podchodzą poważnie i profesjonalnie.
"Bez wiosła na czółno nie siadaj"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

ścianki biurowe

roznoszenie ulotek częstochowa