Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Specjalistyczne leczenie niepłodności. Chodzenie od lekarza do lekarza.
#1
Dobry wieczór, mam dzisiaj teki delikatny temat ale może ktoś miał podobną sytuację i mi pomoże. A właściwie pomoże moim przyjaciołom, którzy już od dziewięciu lat starają się o dziecko. Niestety starania są bezskuteczne . Odwiedzili już chyba wszystkie kliniki w Polsce zajmujące się leczeniem niepłodności u par małżeńskich. Przeszli kilkakrotnie przez procedurę leczenia i zapładniania in vitro. Ale te wszystkie zabiegi kończyły się licznymi niepowodzeniami, nawet raz już była ciąża . Były dwa zarodki ale żaden z nich nie rozwijał się po szóstym tygodniu ciąży. Wszystkie badania wychodzą dobrze. Lekarze nie widzą żadnej , ale to żadnej przyczyny przez którą moi znajomi nie mogą cieszyć się rodzicielstwem. Czy może macie jakiś pomysł lub koncepcję jak im pomóc. Bardzo to przeżywają , jest mi ich bardzo żal.
Odpowiedz
#2
To bardzo trudna i delikatna sprawa, bardzo trzeba uważać żeby niechcący ich nie zranić.
Odpowiedz
#3
Masz rację, oni stali się bardzo drażliwi na punkcie posiadania dzieci. Nawet zaczęli unikać par , które posiadają potomstwo.
Odpowiedz
#4
Tak sobie pomyślałem, że jeśli nie ma wyraźnej medycznej przyczyny faktu nie posiadania dzieci to może warto udać się do specjalisty z innej dziedziny. Może dobry gabinet z solidną psychoterapią www.propsyche.katowice.pl pomoże rozwiązać ten wielki problem. Może coś tkwi w ich podświadomości a nie jakiś anomaliach medycznych. A czy próbowali naprotechnologii ? Ta metoda ma wielu zwolenników i jest bardzo skuteczna. Może postaram się pokrótce przybliżyć ją. Jest to metoda diagnozowania i leczenia niepłodności oparta na prowadzeniu dokładnych obserwacji kobiecego organizmu i tworzeniu indywidualnych wytycznych dla każdej pary.  Naprotechnologia jest metodą całkowicie naturalną , opierającą się na codziennej obserwacji śluzu , temperatury, samopoczucie i tak dalej. Metoda jest bardzo skuteczna bo ma aż 70 % skuteczności, czyli  70 par na sto zachodzi w ciąże w skutek stosowania tej metody. Uważam, że warto się z nią zapoznać. Może dzięki tej metodzie albo dzięki wizycie u psychologa zajdą w ciążę będę bardzo szczęśliwy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

ścianki biurowe

roznoszenie ulotek częstochowa